VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - 'Porsche' un 'Volkswagen' veidos kopēju koncernu

Citi

'Porsche' un 'Volkswagen' veidos kopēju koncernu

Reklāma
 

'Porsche' un 'Volkswagen' veidos kopēju koncernu

Atbildēt ajms » 2009/Mai/09, 21:35

Kompānija “Porsche” un koncerns “Volkswagen” (VW) nolēmuši veidot jaunu koncernu, kurā, neskaitot VW piederošās deviņas automobiļu markas, iekļautu arī “Porsche”. Šāda vienošanās panākta, tiekoties Porše ģimenes pārstāvjiem, abu kompāniju pārstāvjiem, arodbiedrībām un Lejassaksijas vadību, kurai pieder 20 procenti VW akciju, ziņo vācu laikraksts “Handelsblatt”.

Detalizētāka informācija par šo vienošanos netiek atklāta. Kā gaidāms, jaunā koncerna struktūra, kā arī VW un “Porsche” saplūšanas procedūra, tiks izstrādāta tuvāko mēnešu laikā, iesaistoties visām ieinteresētajām pusēm. Pagaidām zināms, ka jaunajā koncernā “Porsche” joprojām saglabās neatkarību sava biznesa organizēšanā. Kā uzskata nozares speciālisti, būtiskākā diskusija būs par jautājumu, kas iegūs lielāku ietekmi jaunajā koncernā – VW vai “Porsche”.

Atgādināsim, ka vēl pērn “Porsche” plānoja iegūt kontroli pār VW, iegādājoties 75 procentus akciju. Tomēr globālās dižķibeles dēļ “Porsche” nācās atteikties no šī ieceres, iegādājoties vien 51% koncerna akciju un par to samaksājot 23 miljardus eiro. “Porsche” šim mērķim veica deviņu miljardu eiro aizņēmumu, bet pārējo 24% akciju iegādei bija nepieciešami vēl 13 miljardi eiro.

Savukārt šāgada aprīlī VW izteica piedāvājumu iegādāties “Porsche” kompāniju kopā ar tās parādiem, tādejādi novēršot koncerna pārņemšanu. Šis jautājums tika apspriests nesenajā tikšanās reizē ar Porše ģimeni, tomēr abu autoražotāju apvienošanās tika izsmadzeņots kā piemērotākais risinājums.

http://auto.delfi.lv/zinas/raksts/6449
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15304
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Atgriezties uz Citi

cron

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis