VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - 'Volkswagen' atteiksies no reklāmas saukļa 'Das Auto

Volkswagen

'Volkswagen' atteiksies no reklāmas saukļa 'Das Auto

Moderators: Ziņu redaktori
Reklāma
 

'Volkswagen' atteiksies no reklāmas saukļa 'Das Auto

Atbildēt ajms » 2015/Dec/23, 17:23

Kompānija "Volkswagen" (VW) pakāpeniski atteiksies no reklāmas saukļa "Das Auto" (automobilis – tulk.), ko tā ieviesa 2007. gadā. Turklāt autoražotāja logotips videosižetos un citās reklāmās būs tikai ar markas nosaukumu, bet bez reklāmas saukļa, vēsta vācu izdevums "Horizont".
"Horizont" žurnālisti pamanījuši, ka VW jaunākajā reklāmā "StarClass", kas veltīta 2016. gada Eiropas futbola čempionātam, saukļa "Das Auto" vairs nav. Informāciju par atteikšanos no šī reklāmas saukļa vācu izdevumam apstiprinājis VW preses dienests. Turklāt autoražotājs uzsvēris, ka atteikšanās no "Das Auto" saukļa notiks pakāpeniski. To pašu aģentūrai "Reuters" apstiprinājis arī cits avots autoražotājā.

Tāpat "Reuters" tapis zināms, ka šis jautājums ticis apspriests autoražotāja augstāko pārvaldnieku sanāksmē Drēzdenē, kas norisinājās aizvadītās nedēļas ceturtdienā, 17. decembrī. Šajā sanāksmē klāt pabijušais VW darbinieks aģentūrai "Reuters" atklāja, ka galvenais iniciators šim lēmumam bijis VW padomes priekšsēdētājs Herberts Diss un koncerna vieglo automobiļu nodaļas vadītājs. Dīss uzskata, ka nu jau vecais reklāmas sauklis vairs neatbilst pašreizējam kompānijas tēlam kopš "dīzeļdzinēju izmešu skandāla".

Kā zinātnisko pētnieku brauciens izvērtās par VW 'dīzeļdzinēju skandālu'
Atgādinām, ka septembrī ASV Vides aizsardzības aģentūra (EPA) apsūdzēja VW datu falsifikācijā par divlitru dīzeļdzinēju kaitīgo izmešu reālo daudzumu. Automobiļa elektroniskajā vadības sistēmā tika izmantots speciāls algoritms, kas spēja noteikt, ka konkrētajā brīdī spēkratam uz stenda tiek mērītas dzinēja atgāzes un pārslēgt dzinēja vadību "ekoloģiskajā" režīmā.

Tagad VW būs spiests uz servisu atsaukt aptuveni 11 miljonus automobiļu, no kuriem 8,5 miljoni ir Eiropā. Klientiem bez maksas tiks pārprogrammēts dzinēja elektroniskais vadības bloks, nodrošinot izplūdes gāzu kaitīgo izmešu daudzumu atbilstoši standartiem un tajā pašā laikā nezaudējot spēkratam ražotāja solītos dinamiskos un ekonomiskos raksturlielumus.

Attēls

http://www.delfi.lv/auto/zinas/volkswag ... d=46873789
AJmotorsports-Auto remonts un apkope(VAG,BMW uc).Jaunas auto rezerves daļas.Jaunas Riepas,diski.
VCDS,AutoCom diagnostika.
Autosports(šoseja,drifts)-risinājumi,konsultācijas,treneris,īre.
t.29217130 (P.O.T.C.P.: 10:00-19:00) ajms2@inbox.lv https://www.facebook.com/ajmotorsports.lv/
Lietotāja avatars
ajms
VWmotion atbalstītājs
 
Atbildes: 15307
Pievienojies: 2004/Feb/08, 17:22
Atrašanās vieta: Riga-Dārziņi-AJmotorsports
Braucu ar: VW Polo 6R ,BMW E60
Dzinējs: 1.6cr, 2,2g/b

Re: 'Volkswagen' atteiksies no reklāmas saukļa 'Das Auto

Atbildēt Val » 2015/Dec/23, 23:20

[quote="ajms"]Klientiem bez maksas tiks pārprogrammēts dzinēja elektroniskais vadības bloks, nodrošinot izplūdes gāzu kaitīgo izmešu daudzumu atbilstoši standartiem un tajā pašā laikā nezaudējot spēkratam ražotāja solītos dinamiskos un ekonomiskos raksturlielumus.[/quote]
Tas gan būs interesanti sasniegts.
Ekonomisko raksturlielumu vietā speciāli nav ierakstīts "ekoloģisko"?
Lietotāja avatars
Val
 
Atbildes: 880
Pievienojies: 2007/Sep/12, 14:00
Atrašanās vieta: Bagāžniekā
Braucu ar: audi 80q gte
Dzinējs: 5vt


Atgriezties uz Volkswagen

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 2 viesi