VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Idiots uz celja.!

Notikumi

Idiots uz celja.!

Reklāma

Atbildēt Andzhels » 2007/Aug/24, 11:25

$%!@$#
Kārtējais Getz uz Valmieras ielas, no kreisās joslas negrieza iekš Lācplēša ielas, kur tā josla aiziet, bet vispār neskatoties vilka taisni un man gandrīz sānos. Mļe un vēl pēc tam gribēja piebraukt priekšā nerādot ne pagriezinus, ne ko, kad tuvojos ar normālu ātrumu #@!%^. Sīkpirdels $#!%$!%$^
Lietotāja avatars
Andzhels

Atbildes: 388
Pievienojies: 2006/Sep/15, 11:05
Atrašanās vieta: Rīga, Bauska

Atbildēt nBerts » 2007/Sep/07, 0:10

piedodiet bet es šodien biju riktīgs idiots uz ceļa! :(

braucu pa jūrmaleni ap 22.20, pārbraucot pēdējo svetjiku uz jūrmalu pie spices pa trašo joslu, vedu cilvēku, šis man pēdējā brīdī saka "pa labi te" es skatos bljāā maz kur bremzēt, iemetu 2. uzmetu acis spogulī uz 2.joslu, nekā nav, davai močīt, nepamanīju ka tiku jau 1.joslā pēkšņi kādas astoņas tālās gaismas fūrē ielaiž salonā, aš silts palika no bailēm! tik ātri mainīju joslas ka nepiefiksēju fūri kurai ceļu nogriezu, šī pa bremzēm un prožektrus salonā man! tākā sorry fūrei! attālums man no pakaļas apm metrs palika! parasti tā nekad nedaru, bet pēc darba piekusis galva nešancē! šodien vairs nebraukšu!
Lietotāja avatars
nBerts

Atbildes: 1325
Pievienojies: 2007/Jan/18, 23:08
Atrašanās vieta: Rīga
Braucu ar: MK4
Dzinējs: AGU

Atbildēt Andžejs » 2007/Sep/21, 11:22

Arī man vienreiz šis tas jau zb, tāpēc rakstu šeit.
Katru rītu sanāk mērot ceļu no Purvciema uz centru, pāri zemitānu tiltam. It ka jau nekas īpašs, bet tracina tas ka tilta galā (centra pusē), pie krustojuma ar pērnavas ielu nākas pavadīt 10 - 15. minūtes. Un viss tikai tapēc, ka divas joslas iet taisni uz čaka ielu, bet trešā nogriežas tikai pa kreisi uz pērnavas ielu. Stāv cilveki normāli kolonnā gaidot, kad varēs pārbraukt krustojumu, bet katru rītu atrodas bariņš ar pīpelēm, kuri domā ka ir gudrāki pa pārējiem un tik mauc pa kreiso joslu visiem garām un nagļakā pie paša luksafora lien atpakaļ otrajā rindā. Līdz ar to nākas diezgan strauji bremzēt, lai izvairītos no sadursmes. Un kamēr visa kolonna pēc tam uzsāk kustību, luksaforā zaļais jau beidz degt.Tapēc arī rodas sastrēgums. Lūk šodienas rīta kropļi :
Attēls
Audi, Colts un visi pārējie gudrīšī.
Tas Colts gandrīz man pārbrauca pāri, lai tiktu taisni, bet beigās es viņu iespiedu atpakaļ trešajā joslā. Un tā katru rītu šajā vietā.
Lūk šis ir pierādījums tam, ka ļoti daudzos gadījumos sastrēgumi un bīstamas situācijas notiek uz ceļa tikai tāpēc, ka ir daži "izredzētie", kuri uzskata ka viņi ir gudrāki par pārējiem.
Sveicieni tiem gudrīšiem.
P.S. Priecājaties ka pa pilsetu nepārvietojos ar savu Mk II. Jo tad es noteikti būtu šorīt Coltam konkrēti izārdījis visu sānu un gan jau kādu rītu vēl kādam nepaveiktos.
Lietotāja avatars
Andžejs

Atbildes: 749
Pievienojies: 2006/Jan/05, 11:40
Atrašanās vieta: Titurga, Westside
Braucu ar: Octavia vRS
Dzinējs: k2

Atbildēt androns » 2007/Sep/21, 11:57

Tas viss tapēc, ka ir sēņotāji, kas tādus gribot vai negribot palaiž ieksā :)

Piemēram, uz Vantinieka situācija nedaudz sāk uzlaboties - kaut kur iespraukties kļūst aizvien grūtāk - tapēc nākas izvēlēties parasto variantu - stāvēt pareizajā joslā .... bet nu tas ir ļoti reti :mrgreen:

Es pac parasti ne1 nelaižu :)
Lietotāja avatars
androns

Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Storms » 2007/Sep/21, 12:01

Tāpēc es izvēlos citus ceļus - kur nav ne līdēju ne sastrēgumu. ;) Nu protams, iespēju robežās. Man sanāk no Pļavniekiem uz P.Brieža ielu sastrēgumu laikā max 25min. 8) Atpakaļ tieši tas pats. Pa maģistrālajām ielām šis pats maršruts no 15 min (tukšas ielas) līdz 1-1,5h (kad kāds dunduks nošrotojies kāda krusta vidū).
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms

Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

Atbildēt Jazzer » 2007/Sep/21, 12:24

Lai nukā,es gan palaižu uz zemitāna no trešās rindas,bet tikai vienu un pie paša krusta!
Jo vienkārši pašam ir gadījies pasteigties un nācies izmantot to trašās joslas priekšrocību.
Lietotāja avatars
Jazzer

Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt preluditta » 2007/Sep/21, 12:33

androns rakstīja:Tas viss tapēc, ka ir sēņotāji, kas tādus gribot vai negribot palaiž ieksā :)

Piemēram, uz Vantinieka situācija nedaudz sāk uzlaboties - kaut kur iespraukties kļūst aizvien grūtāk - tapēc nākas izvēlēties parasto variantu - stāvēt pareizajā joslā .... bet nu tas ir ļoti reti :mrgreen:

Es pac parasti ne1 nelaižu :)

in general man ar kretinē šitie ložņātāji :evil: Vanšu tilta nobrauktuve centra pusē tāpat ir murgs, tur stulbie trolejbusi vienmēr lien, un kamēr gaida lai viņus palaiž joslā, tikmēr jau uz labo pagriezienu korķis sakrājas :x

mēdzu palaist pa kādam līdējam, bet ar 2 nosacījumiem: 1 - ir ieslēgts pagrieziena rādītājs un 2 - cilvim jau pēc strjomnās sejas izteiksmes var redzēt, ka viš tur nebrauc katru dienu un mož nav zinājis, ka tā josla beidzas ar kreiso pagriezienu (pašai ir svešākās vietās viskaukā gadījies :roll: )
Lietotāja avatars
preluditta
Lady

Atbildes: 470
Pievienojies: 2007/Feb/19, 1:47
Braucu ar: [H]

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Sep/21, 13:03

Nu uz vantinieka sab. trans. visvairaak kaitina. Nu jau labu laiku lielo autobusu un trolejbusu vadiitaaji ir paarnjeemushi taksobusu vadiitaaju "labaakaas" braukshanas stila manieres :twisted: :twisted: :twisted:
A liideejus es arii principaa nelaizhu, atskaitot gadiijumus, ka ir skaidri redzams, ka shoferiits iekuulies sveshaa vietaa un kljuudiijies ar pareizaas joslas izveeli.
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru

Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt ieloks » 2007/Sep/24, 15:26

Um - tas starp citu nav mans viedoklis - bet gan tie, kas pār varītēm cenšas apbraukt jebkuru rindu garāku par diviem autiņiem, gan tie kas visiem spēkiem neļauj šamiem iezasprausties - tiem visiem ir viena kaite, saucas road rage. Esot pat dakteri, kas to sekmīgi ārstē :roll:
ieloks

Atbildes: 162
Pievienojies: 2006/Okt/06, 14:51

Atbildēt preluditta » 2007/Sep/24, 15:36

ieloks rakstīja:Um - tas starp citu nav mans viedoklis - bet gan tie, kas pār varītēm cenšas apbraukt jebkuru rindu garāku par diviem autiņiem, gan tie kas visiem spēkiem neļauj šamiem iezasprausties - tiem visiem ir viena kaite, saucas road rage. Esot pat dakteri, kas to sekmīgi ārstē :roll:

to dakteri sauc satiksmes ministrs? un ārstēšanas metode ir - pilsētas infrastruktūras sakārtošana? :lol: :lol: :lol:
Lietotāja avatars
preluditta
Lady

Atbildes: 470
Pievienojies: 2007/Feb/19, 1:47
Braucu ar: [H]

Atbildēt ieloks » 2007/Sep/24, 16:05

Schleseru par dakteri? Mosh ta pat tiesham butu labak, shams piestradatu kada klusa vecrigas vieta par masieri, i visiem butu miers :D

Bet nopietni, ta jau nav nedz Rigas nedz latvijas problema - visur ir tipi kas sak tauret lidzko pat vismazakais sikums notiek, pareizak pat tad, kad nekas TADS nenotiek. Es vienu tadu pazistu - jejbogu, braukt vinam blakam ta ir riktiga nervu bendeshana.

A pilsetas infrastrukturas sakartoshana - kautkur es to toch esmu lasijis, kaukada zinatniska fantastika ta bija :)
ieloks

Atbildes: 162
Pievienojies: 2006/Okt/06, 14:51

Atbildēt Andžejs » 2007/Sep/24, 16:24

ieloks rakstīja:Schleseru par dakteri? Mosh ta pat tiesham butu labak, shams piestradatu kada klusa vecrigas vieta par masieri, i visiem butu miers :D

Bet nopietni, ta jau nav nedz Rigas nedz latvijas problema - visur ir tipi kas sak tauret lidzko pat vismazakais sikums notiek, pareizak pat tad, kad nekas TADS nenotiek. Es vienu tadu pazistu - jejbogu, braukt vinam blakam ta ir riktiga nervu bendeshana.

A pilsetas infrastrukturas sakartoshana - kautkur es to toch esmu lasijis, kaukada zinatniska fantastika ta bija :)

Nu tad raksti kādu zunātnisko darbu par to tēmu un iesniedz Satiksmes ministrijā. Varbūt kādam paliks vieglāk no tā!
Lietotāja avatars
Andžejs

Atbildes: 749
Pievienojies: 2006/Jan/05, 11:40
Atrašanās vieta: Titurga, Westside
Braucu ar: Octavia vRS
Dzinējs: k2

Atbildēt TDIVilis » 2007/Sep/24, 16:56

Andžejs rakstīja:
ieloks rakstīja:Schleseru par dakteri? Mosh ta pat tiesham butu labak, shams piestradatu kada klusa vecrigas vieta par masieri, i visiem butu miers :D

Nu tad raksti kādu zunātnisko darbu par to tēmu un iesniedz Satiksmes ministrijā. Varbūt kādam paliks vieglāk no tā!

Te jau Kūltūras ministrijai jāsadarbojas ar Satiksmes ministriju. Viss raitāk notiktu, ja ievērotu to pašu veco rāvējslēdža principu.
Pirms iegādes auto pārbaude un diagnostika T.27804385
Lietotāja avatars
TDIVilis

Atbildes: 498
Pievienojies: 2006/Jūn/08, 23:10
Atrašanās vieta: Rīga, Mežaparks.
Braucu ar: Mondi
Dzinējs: 2,0 16V 145ZS

Atbildēt MārtiņšX » 2007/Sep/24, 17:49

TDIVilis rakstīja:Viss raitāk notiktu, ja ievērotu to pašu veco rāvējslēdža principu.

Tas taisniiba, un pats to arii censhos ieveerot vietaas, kur sakljaujas joslas, jaapalaizh kaads izbraukt no mazaaksvariiga celja utt. BET - kaads raaveejsleedzha princips ir tiem, kas ir "svariigaaki" par citiem un nesaas rindai garaam pa preteejo joslu (vai pa joslu, kas domaata braukshanai tikai pa labi - kaa uz vantinieka) un tad peedeejaa briidii meklee kur ieliist?
Ielu paarslogotiiba ir probleema, bet, braukshanas kultuura (vai pareizaak, taas truukums), manupraat ir daudz smagaaka probleema :(
Lietotāja avatars
MārtiņšX
Guru

Atbildes: 5527
Pievienojies: 2006/Okt/07, 1:17
Atrašanās vieta: Rīga-Talsi-Gulbene
Braucu ar: Passat B4 Variant
Dzinējs: 1Z

Atbildēt Storms » 2007/Sep/25, 9:42

Tur tam zemitānu tiltam (un vēl daudzās vietās LV) nav zīmju par joslu dalījumu. Tādas ir tikai pie luksofora, kas sastrēguma gadījumā jau ir daudz par vēlu. Šīs zīmes ir jādublē tilta sākumā un vēl pa vidu. Par cik uz tilta nekādu krustojumu vai etakāžu nav un joslas 1:1 ir visā tilta garumā tad tas šajā vietā ir pieļaujams un VĒLAMS. Daudzi nezinātāji tad jau laicīgi ieņems sev vajadzīgo joslu, nevis aizbraucot līdz galam centīsies pārkārtoties.
Grāmatvedība, nodokļu optimizācija un konsultācijas. IT risināumi. Forex. storms[at]mansmaks.lv
Lietotāja avatars
Storms

Atbildes: 12858
Pievienojies: 2004/Mai/15, 13:23
Braucu ar: VW Passat B3
Dzinējs: 2E

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Notikumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis