VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Visādi citādi notikumi ielās

Notikumi

Visādi citādi notikumi ielās

Reklāma

Atbildēt lauriko » 2009/Dec/24, 22:55

Fancy rakstīja:Šodien braucu pa Akmens tiltu, nobraucot lejā, pie luksafora ieraudzīju aizmugurē Hyundai markas miskasti, ar apaļu purnu pie barankas. Izrādās Zivtiņa kungs brauca, pļūtīja pa telefonu, krustā ar Raņķa dambi pārmauca pa sarkano, 2ās reizes neparādīja pagriezienu, nepalaida gājējus. Brauca man aizmugurē visu laiku, labu gabaliņu. Varu nu viņa ņemt labu piemēru :mrgreen:

šitas man patika! :gargt:
Viņš jau aiz Tevis brauca pār sarkano, nerādija pagriezienus un nelaida gājējus, tas nozīmē, ka Hyndai īpašnieks ņēma no Tevis piemēru! :lol:
VAG grupas auto apkope, remonts, rezerves daļas!
AUTOSTIKLI
www.StikluMeistars.lv
Lietotāja avatars
lauriko
VWmotion atbalstītājs

Atbildes: 5903
Pievienojies: 2007/Jūn/11, 11:38

Atbildēt shl » 2009/Dec/25, 13:10

Bubuciic rakstīja:
salvis rakstīja:
Bubuciic rakstīja:Uzmanīgi, tie, kuri pierīgā grib tikt pie svētku eglītes saviem spēkiem.
Šogad 50km rādiusā nedrīkst cirst.
Ziņoja cilvēki, ka LVM džipi sirojot pa šosejām ;)

50km radiusā ap ko? Pieņemu, ka Rīgu, bet varbūt kļūdos.
P.S. Man pašam nav aktuāli, bet citiem varētu noderēt.

Nekonkrēti uzrakstīju.
Ap Rīgu nedrīkst ;)

Jā.. Bija noteikums, ka drīkst nocirst vienu eglīti, bet "Latvijas valsts mežos" a tie meži sākas +/- 50km no Rīgas.. līdz tam ir "Rīgas meži" un tajos nedrīkst. :wink:
Lietotāja avatars
shl

Atbildes: 323
Pievienojies: 2007/Jūl/30, 21:49
Atrašanās vieta: Salaspils
Braucu ar: Passat
Dzinējs: AVF

Atbildēt GinC » 2009/Dec/25, 17:11

Nu 50 km no Rīgas pilsētas meži gan nav. Tur knapi 10km sanāk, vairāk nav noteikti. Ap Ogri-Baldoni 100% ir LVM gabali.
Lietotāja avatars
GinC
Guru

Atbildes: 2203
Pievienojies: 2006/Aug/14, 11:12
Atrašanās vieta: Rīga

Atbildēt shl » 2009/Dec/26, 15:38

GinC rakstīja:Nu 50 km no Rīgas pilsētas meži gan nav. Tur knapi 10km sanāk, vairāk nav noteikti. Ap Ogri-Baldoni 100% ir LVM gabali.

Oi.. jā.. kļūdījos ar ciparu..apm 35km... Ap Ogri vēl ir Rīgas meži..kkur netā karte bij..
Pēdējo reizi labojis shl - 2009/Dec/26, 23:51, labots 1 reizi.
Lietotāja avatars
shl

Atbildēt umm » 2009/Dec/26, 17:07

nezinu Ap Ogri nevienu Rīgas mežu!
Lietotāja avatars
umm

Atbildes: 882
Pievienojies: 2008/Aug/21, 11:12
Atrašanās vieta: LV5001
Braucu ar: CO6 / LI6
Dzinējs: 2.0TDI / 0.65

Atbildēt shl » 2009/Dec/26, 23:26

umm rakstīja:nezinu Ap Ogri nevienu Rīgas mežu!

http://www.vmd.gov.lv/images_upl/Mezu_k ... glites.jpg
Lietotāja avatars
shl

Atbildēt Fancy » 2010/Jan/08, 8:56

Tā, radās situācija. Braucu ārā no vienībenes statķika uz centra pusi, pa vienības gatvi. aizbraucu līdz krustam ar laikam ģimnastikas ielu, vai hz, karoč ar ielu uz kuras ir 2ā slimnīca, CSDD virzienā. Pabraucot garām slimnīcai pamanu spoguļos laipnu pamudinājumu apstāties ceļa labajā malā. Laipnie onkuļi pavēstīja, ka pirms dažiem kilometriem esmu veicis neatļautu pagriezienu pa kreisi (tip no vienībenes statķika var tikai pa labi).

Tad nu rodas jautājums, vai mani var apturēt 1-2km no notikuma vietas un pavēstīt kaut kādu sūdu, vai varu sūtīt kokos par to, ka viņi nevar pierādīt, ka tas, kas izdarīja pārkāpumu biju tieši es, jo viņi nebrauca man visu ceļu aizmugurē, to es točna zinu.

ā, protokolā ir rakstīts, ka esmu veicis manevru no DUS Statoil, bet to fiziski var izdarīt tikai pāri pa lielām sniega kupenām, jo Statoila var izbraukt tikai pa Bāriņu ielu uz vienības gatves
Lietotāja avatars
Fancy

Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt karliks » 2010/Jan/08, 10:13

Fancy rakstīja:Tā, radās situācija. Braucu ārā no vienībenes statķika uz centra pusi, pa vienības gatvi. aizbraucu līdz krustam ar laikam ģimnastikas ielu, vai hz, karoč ar ielu uz kuras ir 2ā slimnīca, CSDD virzienā. Pabraucot garām slimnīcai pamanu spoguļos laipnu pamudinājumu apstāties ceļa labajā malā. Laipnie onkuļi pavēstīja, ka pirms dažiem kilometriem esmu veicis neatļautu pagriezienu pa kreisi (tip no vienībenes statķika var tikai pa labi).

Tad nu rodas jautājums, vai mani var apturēt 1-2km no notikuma vietas un pavēstīt kaut kādu sūdu, vai varu sūtīt kokos par to, ka viņi nevar pierādīt, ka tas, kas izdarīja pārkāpumu biju tieši es, jo viņi nebrauca man visu ceļu aizmugurē, to es točna zinu.

ā, protokolā ir rakstīts, ka esmu veicis manevru no DUS Statoil, bet to fiziski var izdarīt tikai pāri pa lielām sniega kupenām, jo Statoila var izbraukt tikai pa Bāriņu ielu uz vienības gatves

Nu nez, ja tiešām vainīgs, tad ko tur strīdēties, imho.
karliks

Atbildes: 535
Pievienojies: 2007/Apr/13, 15:47
Atrašanās vieta: Rīga, Ziepniekkalns
Braucu ar: Seat Alhambra Ecomotive '12
Dzinējs: 2.0D CFGB 125kW

Atbildēt androns » 2010/Jan/08, 10:22

nu bet tu tak tur griezies pa kreisi (ko tur nedriikst dariit)
nu vismaz pac raksti, ka griezies tur.

un jaa - vinji hvz kur seedeeja - imho pretii rimčikam tajaa malaa ...
moh kameer pioekurbuleeja, kameer apmeta riņķī ...

karoč rezumeejums: vainīgs esi, noķēra - maksā.
pēc vinju iekšējās instrukcijas (kas hvz vai vēl ir spēkā) bija ka aptureet driiksteeja ne vairaak par 1 km no notikuma vietas (tas protams, ka neskaitaas uz beegšanu :mrgreen: )

Un jā - samēri - no staķika krustojuma līdz ģimnastikas ielai ir MAX 900 m ;)
Lietotāja avatars
androns

Atbildes: 10933
Pievienojies: 2004/Jan/26, 15:19
Braucu ar: Tosteri
Dzinējs: 2.0

Atbildēt Jazzer » 2010/Jan/08, 10:26

Ar tādu nostāju sanāk ka menti vispār nevar nepiekā piepisties kamēr nav nofilmets vai citādiem palīginstrumentiem pierādāms pārkāpums.
Kaut kā stulbi sanāk. :roll:
Lietotāja avatars
Jazzer

Atbildes: 3366
Pievienojies: 2004/Mai/10, 19:52
Atrašanās vieta: Riga, Purvciems
Braucu ar: :D
Dzinējs: Ir

Atbildēt Tomas » 2010/Jan/08, 14:59

Mani arī tur paņēma tie suņi. Braucu kā parasti pa Vienībeni no Ziepīša un automātiski griezos Staķikā kā parasti. Pirms manis vēl divi iegrieza. Griežu un skatos kā viens kretins mūs visus liek mierā. Izrādijās ka`zīme bija uzlikta pirms divām dienām un tam sunim prieki. Kamēr mūs tris aprakstija tikmēr Staķikā paspēja vel iebraukt padsmit mašinas. Saprotu ka vainīgs bet pirmajās dienās varēja jau tikai pabrīdināt. Es saprotu ka es viens un speciāli būtu griezis bet te katrs tešais gribēja iegriezt. Šitādi suņi.
Lietotāja avatars
Tomas

Atbildes: 276
Pievienojies: 2006/Nov/16, 12:46

Atbildēt androns » 2010/Jan/08, 15:48

mhm - esmu tur ari vairaaks reizes iegriezis zem ziimes - to ziimi bij gruuti taa pamaniit uzreiz. Par laimi bez zaudeejumiem :mrgreen:

aber ārā griežoties zaudēju vienu snikeri ... ar kolēģi braucām, izgriezos pa kreisi, kol''egis saka, ka tur ziime tikai pa labi ... es uzreiz- nekaa nebij - sadereejaam uz snikeri ... rezultaataa aizbraucaam apstiities - toč pa labi tikai :mrgreen:

Bet tgd, lai no jelgavas puses braucot tiktu staķikā:
1. varianc - braucam liidz graudenes krustam un krustojumaa apgriežamies un iebraucam staķikā.
2. varianc - graudenee pa kreisi, tad kaut kur tur apgriežas un ta pa labi un staķikā.

2.varianc ir nedaudz jeedziigaaks taadaa zinjaa, ka tik traki neaizkavee paareejo satiksmi :roll:
Lietotāja avatars
androns

Atbildēt Fancy » 2010/Jan/08, 19:52

Viss skaidrs, es no Statoila fiziski nevaru izgriezties uz Vienībenes, kā ir minēts protokolā, tā ka CP iet ratā.
Pievienojos sacītajam, ka varēja pabrīdināt, jo visi ir ieraduši kā parasti griezties, bet tie lohi saoda, ka var naudu tur noslaukt. Karoč, tie pidari kāš naudu, ne organizē satiksmi
Lietotāja avatars
Fancy

Atbildes: 5223
Pievienojies: 2007/Jūl/12, 19:22
Atrašanās vieta: Mārupe
Braucu ar: tavu draudzeni

Atbildēt androns » 2010/Jan/09, 1:19

Fancy rakstīja:Viss skaidrs, es no Statoila fiziski nevaru izgriezties uz Vienībenes, kā ir minēts protokolā, tā ka CP iet ratā.
Pievienojos sacītajam, ka varēja pabrīdināt, jo visi ir ieraduši kā parasti griezties, bet tie lohi saoda, ka var naudu tur noslaukt. Karoč, tie pidari kāš naudu, ne organizē satiksmi

paga - bet Tu tak izgriezies tur pa kreisi ?
Ja jā tad viss - kas tur var buut veel TAADS raxtiic protokolaa ?
Lietotāja avatars
androns

Atbildēt Baily » 2010/Jan/09, 1:28

nah tu skaidrā un uz vietas nēnorēķinājies,, būtu papista nauda, bet vismaz tagad galva nebūtu jālauza,, un plus vēl būtu priekšzīmīgs autovadītājs kuram nav nekādu pārkāpumu :D
Lietotāja avatars
Baily

Atbildes: 1696
Pievienojies: 2006/Feb/08, 0:56
Braucu ar: Komerctransportu

IepriekšējaisNākošais

Atgriezties uz Notikumi

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis