VWmotion.lv • Apskatīt tēmu - Blakussedetaja durvis nevar atvert

Virsbūve

Blakussedetaja durvis nevar atvert

Reklāma

Blakussedetaja durvis nevar atvert

Atbildēt pinka.andis » 2017/Okt/23, 16:03

Ko var darit ja ne no iekspuses ne arpuses nevar atvert durvis. Centralas atslegas pulkis strada bet ar rokturiem nevar atvert.
pinka.andis

Atbildes: 37
Pievienojies: 2014/Feb/19, 15:56
Braucu ar: passat b5
Dzinējs: 1.9

Re: Blakussedetaja durvis nevar atvert

Atbildēt agranoms » 2017/Okt/23, 22:47

pinka.andis rakstīja:Ko var darit ja ne no iekspuses ne arpuses nevar atvert durvis. Centralas atslegas pulkis strada bet ar rokturiem nevar atvert.
Jauc ārā durvis. Man tāpat pakaļējās noķīlējās. Atvēršanas mehānismam kautkas bija nolūzis vai izkritis no vietas

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
agranoms

Atbildes: 7
Pievienojies: 2017/Okt/23, 21:08
Braucu ar: Sharan
Dzinējs: AUY 1.9 tdi

Atbildēt pinka.andis » 2017/Okt/24, 15:25

Es saprotu ka jāņem nost apšuvums bet varbūt ir kads video jo pieļauju ka varetu traucet panelis lai nonemtu durvim apsuvumu. Lauzt apsuvumu isti negribas.
pinka.andis

Atbildes: 37
Pievienojies: 2014/Feb/19, 15:56
Braucu ar: passat b5

Atbildēt mist » 2017/Okt/26, 0:54

pinka.andis rakstīja:Es saprotu ka jāņem nost apšuvums bet varbūt ir kads video jo pieļauju ka varetu traucet panelis lai nonemtu durvim apsuvumu. Lauzt apsuvumu isti negribas.

no iekšpuses vajadzētu varēt, man bija tā nosprūdis ka iekšā sēdot varēju just ka taisu vaļā un līdz galam tā kā neaiziet rokturis, tad es viņu tik ilgi mociju kamēr nolauzu. Pēc tam iekšas apšuvu pavilku nost tā lai var tikt klāt tam dzelzītim kas iet no roktura uz slēdzeni tad to man palīdzēja vilkt un ar plecu atspiedu vaļā... :naac:
mist

Atbildes: 1460
Pievienojies: 2008/Mar/12, 0:47
Braucu ar: 1.9 tdi AVB powered by INC

Atbildēt raimiz » 2017/Okt/26, 11:52

mist rakstīja:
pinka.andis rakstīja:Es saprotu ka jāņem nost apšuvums bet varbūt ir kads video jo pieļauju ka varetu traucet panelis lai nonemtu durvim apsuvumu. Lauzt apsuvumu isti negribas.

no iekšpuses vajadzētu varēt, man bija tā nosprūdis ka iekšā sēdot varēju just ka taisu vaļā un līdz galam tā kā neaiziet rokturis, tad es viņu tik ilgi mociju kamēr nolauzu. Pēc tam iekšas apšuvu pavilku nost tā lai var tikt klāt tam dzelzītim kas iet no roktura uz slēdzeni tad to man palīdzēja vilkt un ar plecu atspiedu vaļā... :naac:

Nu ja runa ir par b5 passat, tad tas ir tas auto, kam aiz apšuvuma nak metāla panna durvju iekšpusē, un kamēr abi divi nav novakti, nekam klāt netiek.
raimiz

Atbildes: 454
Pievienojies: 2013/Jan/21, 0:18
Braucu ar: passat 1.9tdi 110hp

Atbildēt mist » 2017/Okt/26, 17:11

raimiz rakstīja:
mist rakstīja:

Nu ja runa ir par b5 passat, tad tas ir tas auto, kam aiz apšuvuma nak metāla panna durvju iekšpusē, un kamēr abi divi nav novakti, nekam klāt netiek.

tāpēc es rakstīju tiek klāt tam metāla štokam kas iet uz slēdzeni ar tā palīdzību arī var atraut, jo durvis taisot no iekšpuses vaļā piereizes arī atslēdzas.
mist

Atbildēt raimiz » 2017/Okt/27, 10:45

Tu par to trosi runā, kas iet uz pavelkamo rokturi durvju apsuvuma? Nevienu citu štoku pie pašas slēdzenes nevaru iedomāties kam tur tiek klāt tikai apšuvumu paliecot nost.
raimiz

Atbildēt mist » 2017/Okt/27, 11:29

raimiz rakstīja:Tu par to trosi runā, kas iet uz pavelkamo rokturi durvju apsuvuma? Nevienu citu štoku pie pašas slēdzenes nevaru iedomāties kam tur tiek klāt tikai apšuvumu paliecot nost.

Jā par trosi... :roll: saujaucu ar aizslēdzamo.... laikam par norāvu to trosi un pēc tam ar stangām rāvām...
mist

Atbildēt raimiz » 2017/Okt/27, 13:42

Nu tas ir veiksmīgākajā gadījumā, bet ja kaut kur pie pašas slēdzenes kaut kas nestrādā tad ir ko paņemties. Man bija aizmugures durvis palikušas aizslēgtā pozīcijā, un nevarēja atslegt. Apšuvums un tā panna viegli nonāca kad beņķi izņēmu , jo panelis netraucē, bet tālāk lai tiktu klāt tai slēdzenei, rokas jāiemācās uz otru pusi locīt, vietas vispār nav. Laimīgā kārtā sitot pa centrālās atslēgas mitorinu tas atdzīvojās uz brīdi un durvis varēja atslēgt ar pulti un attaisīt bez vardarbības. Ja nesanaktu, tad būtu jālauž tas plastmasas motors nost, lai tiek klāt pašai slēdzenei.
raimiz

Atgriezties uz Virsbūve

Kas ir Pieslēdzies

Lietotāji, kuri atrodas šajā forumā: Nav reģistrētu lietotāju un 1 viesis